Леонид Орлан (leonid_orlan) wrote,
Леонид Орлан
leonid_orlan

Банк пише КЛIЄНТУ:

Шановний КЛIЄНТ!
Як Вам вiдомо, на ринку фiнансових ресурсiв жопа повна, НБУ мiняє ставку так часто, як порядна блондинка труси, ми понавидавали кредитiв, зрубали трохи бабла, бабло пiшло на бл...дєй i Хеннесi... кароче, думали, що бабла вистачить тим лохам, якi в нас розмiстили депозити, але кинулись рахувати - сцуко, не фатає! Ну, депозити тим лохам все одно невiдомо, коли вiддамо, але бабло нам зараз треба, бо коньяк i курорти дорожчають.
У зв'язку з цим, чи не були б Ви так ласкавi напрягти Вашу дупу, i роздуплитися нам не на 15% рiчних, якi ми Вам по кредиту дали, а, скажем, з моменту отримання цього листа вважати вiдсотковою ставкою 25%?
Кароч, ми тут вносимо змiни, то шоб ви були в курсi, ага.
Якщо ж Ви з пiдвищенням вiдсоткової ставки не згоднi - тодi несiть нам всю суму боргу по кредиту, i чорт з Вами.

З повагою, топ-топ-топ менеджер банку "О.Б'Є.Банк"


КЛIЄНТ пише банку:

Шановнi представники однiєї з трьох найдавнiших професiй (як вiдомо, це - повiї, лихварi i розбiйники, виберiть самi, до кого Ви вiдноситеся, бо я затрудняюсь).
Я, та вся моя сiм'я гiрко ридала над Вашим листом, де Ви описували труднощi, якi настигли Вашу фiнансову установу i Вас особисто. Щиро шкодуємо, що серед цих проблем немає чуми, пожежi, землетрусу, безплiддя, снiгової лавини, виверження вулкану, iмпотенцiї та активної участi в мiтингу на пiдтримку Наталiї Вiтренко, який проводитиметься в iвано-Франкiвську. Чудово розумiю, що якщо зараз не пiдняти вiдсоткову ставку по кредитах - то когось з Ваших топ-менеджерiв можуть пiдняти в повiтря на намиленiй краватцi. i, звичайно, проникшись Вашими турботами - я категорично погоджуюся зi змiною вiдсоткової ставки. Але Ви пропонуєте з 15% рiчних збiльшити до 25% рiчних, а я погоджуюся з 15% рiчних збiльшити до 15,01% рiчних.
У зв'язку з цим, як бачите, я не висловив заперечень проти факту збiльшення вiдсоткової ставки, тому не повинен нести i достроково погашати всю суму кредиту. Разом з тим, я, приймаючи Вашу пропозицiю про збiльшення вiдсоткової ставки, даю згоду на її збiльшення виключно до 15,01% рiчних, що й прошу вiдобразити в тому iншомовному документi, який Ви нарекли "Договор о прєдоставлєнii займа".

I в срацi я Вас маю.
Tags: Шутка юмора
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments